Vaše dotazy

Jaký je rozdíl mezi JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light?

Obě cvičení jsou určená pro maminky s dětmi v kočárku. Nemusíte tedy shánět hlídání svých ratolestí a můžete si zacvičit v jejich přítomnosti na čerstvém vzduchu. Tzv. začátečnická verze JakFIT 4Mums Light je určená maminkám, které cítí, že jsou na tom s kondičkou hůře nebo se jednoduše nechtějí fyzicky přetěžovat (např. i z důvodů kojení), ale zároveň vědí, že je pro ně pohyb velmi prospěšný. V této verzi je tedy místo běhu zařazena svižná chůze a celkově jsou vybírány fyzicky méně náročné cviky. Obě cvičení se tedy liší intenzitou zátěže, ale jejich struktura je jinak podobná: úvodní zahřátí, rozhýbání, vlastní kombinované cvičení (kruhová forma posilování, aktivní přesuny atd.), závěrečný strečink.

Kde cvičení probíhá?

V této době je cvičení JakFIT omezeno na 2 lokality v Praze (Stromovku a park Přátelství na Proseku). Pokud máte zájem o toto cvičení v jiné části Prahy, dejte nám vědět - otevření dalších lokalit při dostatečném zájmu je možné.

Co s sebou na cvičení JakFIT?

Na všechny programy JakFIT potřebujete sportovní oblečení a obuv, pití.

Na JakFIT MultiGym a JakFIT Bodyform ještě podložku pod sebe na trávník (nejlépe např. karimatka). Z mobilních pomůcek využíváme jen malé činky, které nosit nemusíte, neboť budou k dispozici k zapůjčení.